Siyahın Asaleti Bir Başkadır.. Siyah Köşe Takımları | Trend Mobilya, Abiye Modelleri,Saç Modelleri, Trend mobilya modelleri,Yazlık Dekorasyon Önerileri, Trend Moda 2014, Trend Moda 2015, Trend Mobilya, Trend Mutfak Modelleri , Örgü Modelleri, Dantel Örnekleri

Siyahın Asaleti Bir Başkadır.. Siyah Köşe Takımları

Cumartesi, 11 Mayıs 2013, 14:53 | Dekorasyon | 0 YORUM | Read 698 Times
by admin


Siyah bildiğiniz gibi asil şık ve resmi bir renktir. Evlerinizi siyah eşyalarla dekore ederek daha asil ve modern bir havaya sokabilirsiniz. Özellikle siyah renkle çok uyumlu olan renkler kırmızı ve beyaz eğer tek renk kullanmak istemeyenler bu renklerle kombine edebilirler.Aslında siyan kendi başlı başına yeten bir renk. Yanında hiçbir yardımcı renge ihtiyaç duymadan bile harika bir görünüm sergileyebilir.Siyahın asaletini bozmamak için sade siyah köşe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.Köşe koltuk takımları zaten oldum olası rahatlığı ve şıklığı ile bizi bizden almaktayken bir de siyah bir köşe takımı yeme de yanında yat olur herhalde..Siyahdan hoşlananlara özel olarak en şık siyah köşe takımlarını siz dekor.org takipçilerimize özel olarak sunuyoruz..

siyah köşe takımı modeli

siyah köşe takımı modeli

siyah köşe koltuk takımı

siyah köşe koltuk takımı

siyah köşe takımı modelleri

siyah köşe takımı modelleri

siyah köşe takımı

siyah köşe takımı

Siyahın asilliğinin yanında köşe koltuk takımlarının rahatlığı ve şıklığı da eklenince ortaya harika bir ürün çıkmış. Evinizin bir köşesinde böylesine rahat ve şık bir köşe takımı yorgun argın eve geldiğinizde çok mutlu edecektir sizi. Ayaklarınızı uzatıp günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

 

Etiket: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUM YAP