İstikbal Milas Maksi Takım İle Evleriniz Harika | Trend Mobilya, Abiye Modelleri,Saç Modelleri, Trend mobilya modelleri,Yazlık Dekorasyon Önerileri, Trend Moda 2014, Trend Moda 2015, Trend Mobilya, Trend Mutfak Modelleri , Örgü Modelleri, Dantel Örnekleri

İstikbal Milas Maksi Takım İle Evleriniz Harika

Salı, 14 Mayıs 2013, 9:52 | Oturma Grupları | 0 YORUM | Read 591 Times
by admin


En beğenilen en çok tercih edilen gözde markalar arasında yer alan İstikbal,yeni maksi takımlarından biri olan Milas gerek görünümü gerekse kullanışlı olmasından ötürü çok şık bir tasarım. Hayatınızı kolaylaştıran detaylarla tasarlanan İstikbal Milas maksi takım odanızda çok hoş bir görünüm verecektir.Çeşit çeşit renk seçenekleri ile her zevke hitap eden maksi takımı çok seveceksiniz.Evini yenileyenler ya da yeni evlenecekler bu yepyeni maksi takımı görmeden hatta İstikba‘in koleksiyonunu incelemeden evinize mobilya almayın..Milas maksi takımda kullanılan çift renk tercihi takıma şıklık katmış. Rahat ve üstün konforlu yapısı kolayca açılarak yatak olabilen kanepeleri ile sizlere şık seçenekler sunuyor.Çekyat olabilen kanepeleri aynı zamanda geniş sandığı ile sizlere depolama alanı sunuyor..

milas maksi takım kanepe

milas maksi takım kanepe

milas maksi takım çekyat

milas maksi takım çekyat

istikbal milas maksi takım

istikbal milas maksi takım

istikbal milas maksi takımı

istikbal milas maksi takımı

milas maksi takım

milas maksi takım

Bir adet üçlü bir adet ikili iki adette tekli koltuktan oluşan Milas maksi takım her zevke uygun renkleri ile sizlere sunuluyor.2.076.00TL ile satışa sunulmuştur. Daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz İstikbal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiket: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUM YAP