Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı | Trend Mobilya, Abiye Modelleri,Saç Modelleri, Trend mobilya modelleri,Yazlık Dekorasyon Önerileri, Trend Moda 2014, Trend Moda 2015, Trend Mobilya, Trend Mutfak Modelleri , Örgü Modelleri, Dantel Örnekleri

Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı

Cuma, 10 Mayıs 2013, 9:52 | Dekorasyon | 0 YORUM | Read 740 Times
by admin

Dünyaca ünlü markalar arasında yerini alan Bellona yepyeni koltuk modelleri ile biz müşterilerilerine en kaliteli ve şık modellerini sunmaya devam ediyor. Üstün kalite başarı ödülünü kazanan Bellona sıradışı tasarımları ile bizleri büyülemeye devam ediyor. Yepyeni koltuk takımlarından biri olan Biella Koltuk Takımı klasik ve ihtişamlı tasarımı ile harika görünüyor. Evlerinize bambaşka bir hava getirecek olan takım çok dikkat çekmekte.Her haliyle göz büyüleyen koltuk takımını sizlerde mutlaka görmelisiniz diye düşünüyorum. Evini yenileyenler ya da evlenecek olanlar için yeni sezon Bellona koltuk takımı çok uygun ödeme koşulları ile Bellona mağazalarında..

biella koltuk takımı berjerler 600x313 Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı

biella koltuk takımı berjerler

bellona biella koltuk takımı kanepe 600x304 Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı

bellona biella koltuk takımı kanepe

bellona biella koltuk takımı 600x310 Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı

bellona biella koltuk takımı

bellona biella koltuk 600x311 Bellona Yepyeni Biella Koltuk Takımı

bellona biella koltuk

Gösterişli kumaş döşemeleri ile şık tasarımı ile şimdiye kadar gördüğüm koltuk takımları arasından en muhteşemi.Kapitoneli berjerleri şık tasarım yastıkları ile salonunuzda ya da oturma odanızın havasını tamamen değiştirecektir. 6.431.20 TL peşin fiyatı ile sunulan takım taksitli olarak da alınabilmekte.

 

Etiket: , , , , , , , , , ,

YORUM YAP

Rastgele Slayt